China dyfishtë Hole hidraulike tub përforcon Prodhues dhe Furnizues | Keguang

Dyfishtë Hole hidraulike tub përforcon

Përshkrim i shkurtër:

1.Structure: kuvendi përfshirë pjatë të mbuluar, pjatë bashkoj, trupit pirg, bulonave gjashtëkëndësh 2.Material: alumini, çeliku të karbonit 3.Sizes: OD6-805mm 4.Material: Bolts: çeliku të karbonit (zink veshura / phospated) / çelik çeliku Cover pjatë: çeliku i karbonit (zink veshura / fosfat) / çelik Weld pjatë: çeliku i karbonit (zink veshura / fosfat) / çelik përforcon Body: Polypropylene (PP) / poliamide (PA) / alumini (AL) 5.Working Temperatura: PP -30 shkallë deri në +90 shkallë në jeshile të errët ngjyrë PA -40 shkallë deri në +120 degr ...


Detail Product

Produkt Tags

Kompania jonë është e vendosur në rrethin e Nansha, qytetin Guangzhou, Guangdong, Hong Kong dhe zona gji Makao, transporti i përshtatshëm, me metro mund të jetë direkt në pavijon të drejtë Kantonit, kompania ndërkombëtare aeroportit.Hoteli është themeluar në vitin 2012, është një shitje profesionale të pajisje tub dhe valvulat kompania, produktet janë: American pajisje tub standarde, valvola, tuba çeliku dhe kështu on.After gjashtë vjet të punës së vështirë dhe të zhvillimit, ajo ka fituar një shkallë të caktuar dhe strength.Strive të bëhet furnizuesi më i kënaqur për të gjithë konsumatorëve është kompania jonë goal.Our puna aderon në filozofinë e biznesit të konsumatorit të parë dhe të shërbimit first.Absorb ide të reja, kontroll të rreptë të cilësisë, të gjitha raundin e shërbimit ndjekja, t'i përmbahen të bërë me cilësi të lartë products.We marrë cilësinë si jeta, koha si prestigj, çmimi si pushtet konkurrues bazat besimi në profesionin e tregtisë së jashtme.

Zyra China
Shto: B3 Building Wanda Plaza, Nansha Qarkut, Guangzhou, Kinë
Tel: 862039011314
Mobile / WhatsApp: + 8618928842580 / + 8613632188602
E-mail: gzkeguang@126.com

1.Structure:  kuvendi përfshirë pjatë të mbuluar, pjatë bashkoj, trupit pirg, bulonave gjashtëkëndësh

2.Material:  alumini, çeliku të karbonit

3.Sizes: OD6-805mm

4.Material:
Bolts: çeliku i karbonit (zink veshura / phospated) / Çelik
Cover Plate: çeliku i karbonit (zink veshura / fosfat) / çelik
Weld Plate: çeliku i karbonit (zink veshura / fosfat) / çelik
përforcon Body: Polypropylene ( PP) / poliamide (PA) / alumini (AL)

5.Working Temperatura:
PP -30 shkallë deri në +90 shkallë në ngjyrë jeshile të errët
PA -40 shkallë deri në +120 diplomë në dark 

14559 14560 14561 14562

  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!