China ASME ANSI B16.9 SCH 40 Seamless Steel bërryl bërryl 90 Shkallë Prodhues dhe Furnizues | Keguang

ASME ANSI B16.9 SCH 40 Seamless Steel bërryl bërryl 90 Shkallë

Përshkrim i shkurtër:

1) Lloji: kapak seamless, prapanicë saldim kapak, çeliku të karbonit kapak, çeliku fund tub kapak, kapak çelik, ASTM kapak butë çeliku, hot mbështjellë kapak çeliku, çeliku tub kapak 2) Tecnique: fallsifikuara, Press-formimin, Kallëp 3) Madhësia : NPS 1/2 "-48" 4) trashësie: SCH5, SCH10, SCH20, SCH30, STD, SGP, SCH40, SCH60, XS, SCH80, XXS, SCH100, SCH120, SCH140, SCH160, XXS, DIN, JIS trashësi standarde 5) Materiali: çelik inox: A403 WP304 / TP304, WP304L / TP304L, WP316 / TP316, WP316L / TP316L, WP321 / TP321, WP310 / TP310 ^ 6) Të qëndrojë ...


Detail Product

Produkt Tags

Kompania jonë është e vendosur në rrethin e Nansha, qytetin Guangzhou, Guangdong, Hong Kong dhe zona gji Makao, transporti i përshtatshëm, me metro mund të jetë direkt në pavijon të drejtë Kantonit, kompania ndërkombëtare aeroportit.Hoteli është themeluar në vitin 2012, është një shitje profesionale të pajisje tub dhe valvulat kompania, produktet janë: American pajisje tub standarde, valvola, tuba çeliku dhe kështu on.After gjashtë vjet të punës së vështirë dhe të zhvillimit, ajo ka fituar një shkallë të caktuar dhe strength.Strive të bëhet furnizuesi më i kënaqur për të gjithë konsumatorëve është kompania jonë goal.Our puna aderon në filozofinë e biznesit të konsumatorit të parë dhe të shërbimit first.Absorb ide të reja, kontroll të rreptë të cilësisë, të gjitha raundin e shërbimit ndjekja, t'i përmbahen të bërë me cilësi të lartë products.We marrë cilësinë si jeta, koha si prestigj, çmimi si pushtet konkurrues bazat besimi në profesionin e tregtisë së jashtme.

Zyra China
Shto: B3 Building Wanda Plaza, Nansha Qarkut, Guangzhou, Kinë
Tel:+862039011314
Mobile / WhatsApp: + 8618928842580 / + 8613632188602
E-mail: gzkeguang@126.com
Dubai Zyra
Shto: Naif Emirates Post Office Building, Al Nakheel Road, Deira Dubai UAE
Tel: +971(0)42369394
Mobile / WhatsApp: +971 (0) 509288916
E-mail: zhangxiaotuan@126.com

1) Lloji: kapak seamless, prapanicë saldim kapak, çeliku të karbonit, kapak çelik fund tub kapak,
kapak çelik, ASTM kapak butë çeliku, hot mbështjellë kapak çeliku, çeliku tub kapak
2) Tecnique: fallsifikuara, Press-formimin, Kallëp

3) Size: NPS 1/2 "-48"

4) trashësie:
SCH5, SCH10, SCH20, SCH30, STD, SGP, SCH40, SCH60, XS, SCH80, XXS, SCH100, SCH120, SCH140, SCH160, XXS, DIN, trashësi standarde JIS

5) Materiali:
çelik inox: A403 WP304 / TP304, WP304L / TP304L, WP316 / TP316, WP316L / TP316L, WP321 / TP321, WP310 / TP310 ^

6) Standard: ANSI / ASTM B16.9 / 16.28, API 5L, DIN2617, JIS B2311 / 2312/2313,
ne gjithashtu mund të prodhojnë sipas tërhequr nga konsumatorët.

7) trajtojnë Sipërfaqja: pikturë Black, bojë llak, anti naftës ndryshk, hot galvanizuar, të ftohtë galvanizuar, 3PE, etj.

8) Paketimi: në rastet druri ose paleta, ose si për kërkesat e klientit

9) Aplikimi: Petroleum, kimike, waterconservancy, electricpower, bojler, makineri, gazit, ndërtimi, ngrohje, metalurgjisë dhe ndërtimin e anijeve.

12 (1) 12 (2) 12 (3) 12 (4)

  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat!