Кина двојно дупка хидраулични цевки менгеме производител и снабдувач | Keguang

Двоен дупка хидраулични цевки за прицврстување

Краток опис:

1.Structure: собранието вклучувајќи капак плоча, заварување плоча, Стегач тело, шестоаголна завртки 2. Материјал: алуминиум, јаглероден челик 3.Sizes: OD6-805mm 4.Material: Завртки: Јаглероден челик (цинк обложени / phospated) / Капак од нерѓосувачки челик Панел: Јаглероден челик (поцинкувани / фосфатна) / од нерѓосувачки челик заварени плоча: Јаглероден челик (поцинкувани / фосфатна) / од нерѓосувачки челик прицврстување на тело: полипропилен (PP) / полиамид (PA) / алуминиум (AL) 5.Working Температура: PP -30 степен до +90 степен во темно зелена боја Па -40 степен до +120 degr ...


детали за производот

Тагови производ

Нашата компанија се наоѓа во област Nansha, градот Гуангжу, Гуангдонг, Хонг Конг и Макао заливот област, удобен превоз, со метро може да биде директно на саемот павилјон кантон, меѓународната airport.The Компанијата е основана во 2012 година, е професионална продажбата на цевководни фитинзи и вентили компанијата, производите се: американски стандарден цевководни фитинзи, вентили, цевки и така натаму.По шест години напорна работа и развој, таа се здоби со одредена скала и strength.Strive да стане повеќето задоволни снабдувач на сите клиенти е нашата работа goal.Our компанијата да се придржува кон деловната филозофија на прв клиент и услуги first.Absorb нови идеи, строга контрола на квалитетот, сите круг на следење на услугата, се придржуваат до направи со висок квалитет products.We земе како квалитет на животот, со време како и престиж, цена, како на конкурентската моќ на бази верување во трговијата професија странски.

Кина канцеларија
Додај: Б3 зграда Ванда Плаза, Nansha округ, Гуангжу, Кина
Тел: 862039011314
Мобилен / WhatsApp: 8618928842580 + / + 8613632188602
Е-пошта: gzkeguang@126.com

1.Structure:  склопување вклучувајќи капак плоча, заварување плоча, Стегач тело, шестоаголна завртки

2. Материјал:  алуминиум, јаглероден челик

3.Sizes: OD6-805mm

4.Material:
Завртки: Јаглероден челик (цинк обложени / phospated) / од нерѓосувачки челик
капак плоча: Јаглероден челик (цинк обложени / фосфатна) / нерѓосувачки челик
Weld Плоча: Јаглероден челик (цинк обложени / фосфатна) / нерѓосувачки челик
прицврстување на тело: полипропилен ( ПП) / полиамид (PA) / алуминиум (AL)

5.Working Температура:
ПП -30 степен до +90 степен во темно зелена боја
Па степен -40 до +120 степен во темно 

14559 14560 14561 14562

  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!