Кина ИАНМСП ANSI B16.9 SCH 40 Бесшевни челични Колено 90 степен Elbow производител и снабдувач | Keguang

ИАНМСП ANSI B16.9 SCH 40 Бесшевни челични Колено 90 степен Elbow

Краток опис:

1) Тип: лесна капа, задник заварување капа, капа јаглероден челик, челик цевка крајот капа, челик капа, ASTM благи челик капа, топло валани челични капа, челични цевки капа 2) Tecnique: Ковани, Прес-формирање, леење 3) Големина : NPS 1/2 "-48" 4) дебелина: SCH5, SCH10, SCH20, SCH30, СПБ, ПМГ, SCH40, SCH60, XS, SCH80, XXS, SCH100, SCH120, SCH140, SCH160, XXS, DIN, JIS стандардна дебелина 5) Материјал: нерѓосувачки челик: A403 WP304 / TP304, WP304L / TP304L, WP316 / TP316, WP316L / TP316L, WP321 / TP321, WP310 / TP310 ^ 6) држач ...


детали за производот

Тагови производ

Нашата компанија се наоѓа во област Nansha, градот Гуангжу, Гуангдонг, Хонг Конг и Макао заливот област, удобен превоз, со метро може да биде директно на саемот павилјон кантон, меѓународната airport.The Компанијата е основана во 2012 година, е професионална продажбата на цевководни фитинзи и вентили компанијата, производите се: американски стандарден цевководни фитинзи, вентили, цевки и така натаму.По шест години напорна работа и развој, таа се здоби со одредена скала и strength.Strive да стане повеќето задоволни снабдувач на сите клиенти е нашата работа goal.Our компанијата да се придржува кон деловната филозофија на прв клиент и услуги first.Absorb нови идеи, строга контрола на квалитетот, сите круг на следење на услугата, се придржуваат до направи со висок квалитет products.We земе како квалитет на животот, со време како и престиж, цена, како на конкурентската моќ на бази верување во трговијата професија странски.

Кина канцеларија
Додај: Б3 зграда Ванда Плаза, Nansha округ, Гуангжу, Кина
Tel:+862039011314
Мобилен / WhatsApp: 8618928842580 + / + 8613632188602
Е-пошта: gzkeguang@126.com
Дубаи канцеларија
Додај: Naif Емирати Пошта зграда, Ал Накхил патот, Deira Дубаи, Обединетите Арапски Емирати
Tel: +971(0)42369394
Мобилен / WhatsApp: 971 (0) 509288916
E-mail: zhangxiaotuan@126.com

1) Тип: лесна капа, задник заварување капа, капа јаглероден челик, челик цевка крајот капа,
челик капа, ASTM благи челик капа, топло валани челични капа, челични цевки капа
2) Tecnique: Ковани, Прес-формирање, леење

3) Големина: NPS 1/2 "-48"

4) Дебелина:
SCH5, SCH10, SCH20, SCH30, СПБ, ПМГ, SCH40, SCH60, XS, SCH80, XXS, SCH100, SCH120, SCH140, SCH160, XXS, DIN, JIS стандардна дебелина

5) Материјал:
нерѓосувачки челик: A403 WP304 / TP304, WP304L / TP304L, WP316 / TP316, WP316L / TP316L, WP321 / TP321, WP310 / TP310 ^

6) Стандард: ANSI / ASTM B16.9 / 16,28, API 5L, DIN2617, JIS B2311 / 2312/2313,
ние исто така може да се произведуваат според цртежот од страна на клиентите.

7) Површински третман: Црна сликарство, лак боја, анти 'рѓа масло, топло поцинкувани, ладно поцинкувани, 3PE, итн.

8) Пакување: во дрвени предмети или палети, или како на барањата на клиентите

9) Примена: нафта, хемикалии, waterconservancy, electricpower, котли, машини, гас, изградба, греење, металургија и бродоградба.

12 (1) 12 (2) 12 (3) 12 (4)

  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

      WhatsApp Онлајн Chat!