за нас

Нашата компанија се наоѓа во област Nansha, градот Гуангжу, Гуангдонг, Хонг Конг и Макао заливот област, удобен превоз, со метро може да биде директно на саемот павилјон кантон, меѓународната airport.The Компанијата е основана во 2012 година, е професионална продажбата на цевководни фитинзи и вентили компанијата, производите се: американски стандарден цевководни фитинзи, вентили, цевки и така натаму.

По шест години напорна работа и развој, таа се здоби со одредена големина и сила.

Се стремиме да стане повеќето задоволни снабдувач на сите клиенти е нашата работа  цел.

Нашата фирма се придржува на деловната филозофија на прв клиент и услуги first.Absorb нови идеи, строга контрола на квалитетот, сите круг на следење на услугата, се придржуваат до направи со висок квалитет products.We земе како квалитет на животот, со време како и престиж, цената како на конкурентската моќ на бази верување во трговијата професија странски.WhatsApp Онлајн Chat!